سیستم مدیریت املاک شبدیز

با رونق پیدا کردن فرهنگ استفاده از خدمات آنلاین توسط کاربران ایرانی، این نیاز احساس گردید تا نرم‌افزاری تحت وب به نام سیستم مدیریت املاک شبدیز طراحی گردد که از آن طریق کاربران از هر قشری بتوانند املاک مسکونی، مستغلات و املاک تجاری خود را نه تنها به صورت رایگان ثبت نمایند،‌ بلکه به شکل بهینه شده برای موتورهای جستجویی همچون گوگل و بینگ در معرض دید کاربران اینترنتی قرار دهند.

سیستم مدیریت املاک شبدیز اولین وب اپلیکیشنی نیست که در حوزه خرید، فروش، رهن و اجاره ملک به صورت آنلاین می‌تواند توسط وب مسترها مورد استفاده قرار گیرد اما در این نرم افزار بسیاری از نقاط ضعف دیگر وب اپلیکیشن ها رفع گردیده تا به یک نرم‌افزار قابل اتکا هم برای کاربران عادی و هم برای وب مسترها مبدل گردیده است.

مناسب برای بنگاه های املاک

مدیران بنگاه های املاک که تاکنون از سیستم ثبت فایل‌ها به صورت دستی استفاده می‌کرده اند،‌ با استفاده از این وب اپلیکیشن و حذف کاغذ، خواهند توانست کلیه ی کارهای مرتبط با فایل‌های املاک خود را آنلاین کرده و به مدیریت فایل‌ها چه از محل کار و چه از سایر مکان ها بپردازند.

از جمله مزایای سیستم مدیریت املاک شبدیز برای صاحبین بنگاه های املاک،‌ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بالا رفتن سرعت جستجوی فایل‌ها
 • گرفتن بک آپ از دیتابیس سیستم
 • امکان مشاهده ی فایل‌های مشابه ملک مورد نظر
 • دسته بندی فایل‌ها بر اساس ملک، مغازه، زمین و مستغلات
 • امکان دسترسی به سیستم از هر مکانی صرفاً با دسترسی به اینترنت

ثبت و جستجوی ملک

چنانچه بخواهیم سیستم مدیریت املاک شبدیز را به طور خلاصه معرفی کنیم،‌ بایستی بگوییم که این نرم‌افزار تحت وب، بستری را برای ثبت ملک -هم به صورت رایگان و هم به صورت غیر رایگان- توسط صاحبین ملک و همچنین جستجوی پیشرفته ی املاک توسط کاربرانی که به دنبال ملک هستند فراهم می سازد.

به منظور ایجاد یک تجربه ی کاربری به مراتب بهتر،‌ این امکان نیز فراهم گشته تا آگهی هایی که کماکان فعال هستند و یا منقضی شده‌اند با نمادهایی گویا کاملاً مشخص گردند تا تجربه ی کاربری به مراتب بهتری ایجاد گردد.

سیستم مدیریت املاک شبدیز

 • پنل مدیریتی متمایز برای کاربران
 • بهره مندی از تجربه کاربری بهینه
 • قابلیت جستجوی پیشرفته بسیار قوی
 • امکان ثبت نام بنگاه های املاک
 • امکان ثبت نامحدود ملک توسط بنگاه های املاک بدون فاش شدن اطلاعات تماس صاحب ملک
 • نمایش فایل‌های مشابه و …

املاک نامه،‌ قابلیتی منحصر به فرد از سیستم مدیریت املاک شبدیز

یکی از قابلیت‌هایی که سیستم مدیریت محتوای املاک شبدیز را متمایز می سازد، سرویسی است تحت عنوان املاک نامه که این امکان را در اختیار کاربران این وب اپلیکیشن قرار می‌دهد تا با ثبت مشخصات ملک مورد نظر خود، به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه آخرین فایل‌های ثبت شده را در ایمیل شخصی خود دریافت دارند تا دیگر مجبور به ورود به سایت مذکور برای کسب اطلاع از آخرین فایل‌های ثبت شده در سیستم نگردند.

امکان کسب درآمد از سیستم مدیریت املاک شبدیز

به منظور کسب درآمد از وب اپلیکیشن مدیریت املاک شبدیز نیز این امکان برای وب مسترها فراهم گردیده تا از دو طریق بتوانند به کسب درآمد بپردازند:

 1. نمایش تبلیغات: علاوه بر صفحه ی اصلی، جایگاه های متنوعی در بخش‌های مختلف این وب اپلیکیشن در نظر گرفته شده است تا وب مسترها بتوانند به جذب تبلیغات از شرکت ها و یا سایر سایت‌ها پرداخته و از این طریق به کسب درآمد بپردازند.
 2. فایل‌های ویژه املاک: علاوه بر نمایش تبلیغات به منظور کسب درآمد، در وب اپلیکیشن مدیریت املاک شبدیز این امکان نیز فراهم گشته تا کاربران بتوانند پس از ثبت ملک خود در نرم افزار، با پرداخت وجهی از پیش تعیین شده، آگهی یا آگهی های خود را ویژه کنند. آگهی های ويژه در بنر صفحه ی اصلی نیز نمایش داده شده و همین مسأله منجر به بازدید بیشتر آگهی ثبت شده و بالاتر رفتن امکان فروش یا اجاره ی آن می گردد.

امکان نمایش نماد اعتماد الکترونیکی:

قابلیت دیگری که در وب اپلیکیشن مدیریت املاک شبدیز برای وب مسترها فراهم گردیده است، امکان نمایش نماد اعتماد الکترونیکی در نرم‌افزار خریدار شده است. در سایت‌هایی که کاربران امکان خرید خدمات و یا محصولاتی را دارند، برخورداری از این نماد منجر به جلب اعتماد بیشتر کاربران خواهد شد.

نسخه های مختلف سیستم املاک شبدیز

سیستم املاک شبدیز در سه نسخه ی مختلف عرضه می‌گردد که عبارتند از:

نسخه ی نقره ای: نسخه ی نقره ای وب اپلیکیشن مدیریت املاک شبدیز نسب به نسخه ی طلایی دارای محدودیت‌هایی است که از جمله ی آن‌ها می‌توان به عدم دسترسی به سورس کد اشاره کرد. عدم دسترسی به‌ سورس کد نرم‌افزار اصلاً بدان معنا نیست که مشتریان نمی‌توانند نیازهای اختصاصی خود در این وب اپلیکیشن را عملی سازند بلکه این در حالی است که توسعه دهندگان و همچنین تیم پشتیبانی شرکت شبدیز این توانایی را دارا است تا نسخه ی سفارشی شده ی نرم‌افزار را در اختیار مشتری قرار داند.

نسخه ی طلایی: در این نسخه، مشتریان می‌توانند سورس کد نرم‌افزار را در اختیار داشته و روی سرورهای اختصاصی خود نصب نمایند. از جمله مزایای نسخه ی طلایی سیستم املاک شبدیز می‌توان به کنترل کامل روی سورس کد نرم‌افزار بدون نیاز به پشتیبانی شرکت شبکه ی ارتباط شبدیز اشاره کرد. در این نسخه، توسعه ی دهنده ی مشتری خواهد توانست بسته به نیاز خود، سورس کد را تغییر داده و نیازهای خود را مرتفع سازد.