سرویس خودروی نت شهر، امکان خربد و فروش خودرو را در بستر اینترنت فراهم میکند. کاربران این امکان را دارند تا با مراجعه به سایت، خودروی خود را جهت فروش آگهی کرده، و منتظر تماس خریداران باشند.همچنین خریداران این امکان را نیز دارند تا با مراجعه به سایت و مشاهده آگهی های موجود، خودروی مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

در سایت خودرو، امکانی با عنوان خودرو نامه قرار داده شده است. کاربر با ثبت مشخصات خودروی مورد نظر خود، میتواند در بازه های زمانی ای که تعریف میکند(روزانه، هفتگی و یا ماهیانه) از ثبت خودروهایی که مشخصات مورد نظر او را دارند آگاه شده و با مراجعه به سایت، از آگهی بازدید نماید.

یافتن رایگان خودرو

برای یافتن خودوری دلخواه؛ کاربرابتدا برند خودروی خود را انتخاب کرده، و بر اساس برند مورد نظر مدلهای خودرو به او نمایش داده میشود. کاربر با انتخاب مدل خودرو، به صفحه جستجو منتقل میشود. در این صفحه تمامی خودروهای موجود منطبق با مدل انتخاب شده، به کاربر نمایش داده میشود. کاربر در این صفحه این امکان را دارد تا با فیلتر کردن مشخصات فنی و ظاهری مورد نظر خود، خودروی دلخواه خود را بیابد. پس از تنظیم فیلترها، خودروهایی که مشخصات مورد نظر را دارند به کاربر نمایش داده می شوند. با کلیک بر روی دکمه مشخصات تکمیلی، مشخصات کامل خودرو به کاربر نمایش داده میشود.

در این صفحه اطلاعات تماس آگهی دهنده وجود دارد. کاربر میتواند با استفاده از اطلاعات درج شده با فروشنده تماس برقرار نماید. همچنین این امکان در اختیار کاربر قرار داده شده است که برای آگهی دهنده ایمیل ارسال کند.

ثبت آگهی

با کلیک بر روی دکمه ثبت خودرو، ابتدا کاربر نوع وسیله نقلیه خود را انتخاب مینماید و سپس با انتخاب تولید کننده، مدلهای موجود جهت انتخاب به او نمایش داده می شود. با انتخاب خودرو، کاربر موظف است تا ویژگی های خودروی خود و اطلاعات لازم جهت تماس را ثبت نماید. پس از ثبت آگهی کاربر میتواند آگهی خود را به عنوان آگهی ویژه ثبت نماید.

آگهی ویژه

به منظورافزایش بازدیدآگهی ها، سایت خودرو نت شهرامکانی را فراهم آورده است تا با ویژه کردن آگهی خود بتوانید آنرا در بنرهای صفحه اصلی سایت در معرض دید بازدید کنندگان قرار دهید. لازم به ذکر است این امکان به صورت رایگان تا پایان سال جاری ارائه میگردد. در قسمت آگهی ویژه، میتوانید تصاویر ویژه مناسب برای بنر را وارد نمایید و یا مشخصات خودروی خود را وارد کرده و اصلاح نمایید.

خودرونامه

خودرو نامه، به کاربر اجازه میدهد تا با مشخص کردن ویژگی های خودروی موردنظر خود، به طور دوره ای، از ثبت آگهی هایی که مشخصات مورد نظر او را دارند آگاه شود. تنظیماتی که کاربر در این صفحه اعمال می کند همان فیلتر جستجو است. با ثبت مشخصات، ایمیل کاربر و بازه زمانی دلخواه از کاربر گرفته شده، و به محض ثبت آگهی با ویژگی های مورد نیاز کاربر به او اطلاع داده میشود.

جستجو

کاربر میتواند با وارد کردن نام خودروی مورد نظر در کادر جستجو، خودروی مورد نظر خود را بیابد.

جستجوی پیشرفته

در صورتی که کاربر بخواهد جستجوی خود را محدود کرده و بر اساس شاخص های مورد نظرش به حستجو بپردازد میتواند از این امکان استفاده نماید. کاربر میتواند نتایج جستجوی خود را بر اساس برند خودرو، نام، سال تولید، وضعیت کارکرد، قیمت و ... محدود نماید.علاوه بر وارد ذکر شده، کاربر میتواند ویژگی های جزئی تر از قبیل امکانات رفاهی، امکانات ایمنی، امکانات صوتی، امکانات صندلی، امکانات روشنایی و شیشه و سایر امکانات را نیز انتخاب نماید.

پنل مدیریت

مدیریت سایت املاک دو سطح دسترسی دارند که تنها به معرفی امکانات سوپر ادمین خواهیم پرداخت. بدیهی است که دسترسی های ادمین سطح دوم قابل تغییر است.

امکانات پنل ادمین

 • امکان افزودن آگهی
 • اضافه کردن برند جدید اتوموبیل
 • مشاهده لیست برندها با امکان فعال/غیرفعال و حذف کردن
 • اضافه کردن مدل ماشین به یک برند
 • مشاهده لیست تمامی مدلهای ثبت شده با امکان فعال/غیرفعال و حذف کردن
 • مشاهده تمامی پیامهای دریافتی
 • مشاهده تمامی کاربران با امکان تغییر سطح دسترسی و حذف کاربر
 • مشاهدهتمامی خودرونامه ها با امکان ویرایش و حذف
 • ویرایش مشخصات
 • لیست دسته بندی های CMS
 • امکان درج اطلاعات فنی خودرو
 • مدیریت تبلیغات
 • افزودن قیمت خودروها
  • قیمت بر حسب مدل در دو بخش قیمت بازار و قیمت نمایندگی درج می گردد.