معرفی

در ایران رتبه الکسا به عنوان یک معیار برای مشخص کردن ارزش یک سایت استفاده می شود. مدیران وب سایت ها ، تبلیغ کنندگان و شبکه های آگهی از رتبه الکسای شما برای مشخص کردن ارزش یک لینک بر روی وب سایت شما استفاده می کنند.اگر شما بخواهید سایت خود را بفروشید یا یک لینک روی سایت خود قرار دهید برای بهبود رتبه الکسای خود تلاش بیشتری خواهید کرد. زیرا این بهانه ای برای افزایش قیمت خواهد شد . همچنین رتبه بالای الکسا نشان دهنده ترافیک بالا و بازدید کننده بیشتر است و به تبع آن هرچه این رتبه بالاتر باشد جذب آگهی های اینترنتی بیشتر می گردد.

سرویس الکسای نت‌شهر هم اکنون تنها سرویس دهنده در ایران است که بصورت رایگان و بطور چشم گیری میتواند رتبه الکسای یک سایت را با استفاده از یک شبکه پرقدرت متشکل از هزاران کاربری که روزانه در سایت فعالیت میکنند افزایش دهد. رایگان بودن و استفاده آسان از مهمترین ویژکی های این سرویس است که بهمراه ویژگی های منحصر بفرد دیگر میتواند در تجاری سازی و به سودرسانی یک وبسایت نقش بسزایی داشته باشد.

ویژگی ها

کاملا رایگان
استفاده از این سرویس رایگان است و برای شروع کافی است در سایت الکسای نت‌شهر عضو شوید و آدرس سایت خود را وارد کنید.
بدون نیاز به ابزار خاص
تمام چیزی که نیاز دارید عبارت است از یک مرورگر رایج و استاندارد مثل فایرفاکس یا گوگل کروم.
نتایج موثر
با استفاده از این سرویس در مدت یک هفته شاهد بهبود چشمگیر رتبه الکسای سایت خود خواهید بود.
شبکه پر قدرت
الکسای نت‌شهر یک شبکه گسترده و فعال از هزاران کاربر در اختیار دارد که باعث افزایش سریع رتبه وبسایت شما خواهد شد.
بدون محدودیت در تعداد سایت ها
به هر تعداد که بخواهید میتوانید وبسایت اضافه کنید و برای تعداد بازدید هر کدام محدودیت تعیین کنید.
پشتیبانی ۲۴ ساعته
تیم پشتیبانی نت‌شهر همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شماست. کافی است از طریق تلفن یا ایمیل تماس بگیرید.

الکسای نت شهر چگونه کار میکند؟

کاربران پس از ثبت نام و ورود به سایت الکسای نت‌شهر میتوانند از طریق بازدید خودکار از وبسایت های دیگران به کسب امتیاز بپردازند و به ازای هر امتیازی که به دست می آورند وب سایت آنها توسط دیگران بازدید خواهد شد. کاربران همچنین میتوانند برای سرعت بخشیدن به این فرآیند اقدام به خریداری امتیاز کنند. خریداری امتیاز از دو طریق قابل انجام است. امتیازاتی که سایر کاربران برای کسب درآمد به فروش میگذارند یا استفاده از طرح های برنزی، اقتصادی، نقره و پلاتین که این سرویس در اختیار آنها قرار میدهد.

شروع کار با الکسای نت‌شهر

 • وارد سایت الکسای نت‌شهر به آدرس http://alexa.netshahr.com/fa شوید.
 • از نوار بالا روی دکمه ثبت نام کلیک کنید:
 • پس از مدتی وارد صفحه ثبت نام خواهید شد. در اینجا یک ایمیل معتبر و یک کلمه عبور وارد کنید و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.
 • پس از پشت سر گذاشتن مرحله قبل، یک لینک فعالسازی حساب کاربری به ایمیلی که وارد کرده اید ارسال میشود. ایمیل خود و حتی الامکان پوشه اسپم را چک کنید و مراحل فعالسازی را طبق ایمیل ارسال شده دنبال کنید.
 • پس از فعال شدن حساب وارد صفحه ورود به سایت میشوید. ایمیل و کلمه عبوری را که انتخاب کرده بودید را اینجا وارد کنید و وارد سایت شوید.
 • در صورتی که ایمیل و کلمه عبور را درست وارد کرده باشید، وارد صفحه اصلی سرویس الکسای نت‌شهر یا به اصطلاح داشبورد خواهید شد. از منوی سمت راست روی گزینه «افزونه مرورگر» کلیک کنید.
 • در صورتی که روی مرورگر شما افزونه «الکسا تولبار» نصب نیست طبق متن های راهنمای این صفحه این افزونه را نصب کنید . در غیر این صورت عملیات بازدید خودکار و امتیاز گیری انجام نخواهد شد.
 • بعد از نصب افزونه به مرحله مهم مدیریت وبسایت ها میرسیم. از منوی سمت راست روی گزینه «مدیریت وب سایت ها» کلیک کنید:
 • پس از ورود به صفحه مدیریت وب سایت ها روی دکمه آبی رنگ کلیک کنید.
 • در این مرحله میتوانید سایت خود را که میخواهید رتبه آن ارتقا یابد را وارد کنید.بدین منظور، آدرس سایت خود بهمراه تعداد بازدید روزانه و سایر گزینه ها - که میتوانید آنها را روی حالت پیشفرض رها کنید- را وارد کنید:
 • تمام. حال میتوانید با کلیک روی دکمه «شروع به کسب امتیاز» به بازدید خودکار از سایت ها بپردازید و امتیاز کسب کنید و در قبال هر امتیاز یک بازدید دریافت کنید.

صفحه کسب امتیاز: