banner about us

برنامه نویسی

شرکت شبکه ارتباط شبدیز سال ها است که زبده ترین کارشناسان حوزی برنامه نویسی و وب را برای پیاده سازی و توسعه وب سایت های کارآمد گرد هم آورده و اکنون هم با افتخار می توانیم ادعا کنیم که با پشت سر گذاشتن موفقیت آمیز چالش های فراوان در این حوزه، به یکی از موفق ترین شرکت های فعال در توسعه راه کارهای مبتنی بر وب در استان البرز و شهر کرج مبدل شده ایم.

علاوه بر این، شرکت شبدیز با تمرکز بر طراحی و برنامه نویسی پرتال های بزرگ و متفاوت، توانسته نرم افزارهای تحت وب با قدرت، امنیت بالا و متناسب با نیازهای مشتریان تولید کند که این تنها نشان دهنده بخشی از توانایی های مهندسین شبدیز می باشد.

آنچه سایت‌های طراحی شده توسط دپارتمان طراحی سایت شرکت شبدیز را از رقبا متمایز می‌سازد، در موارد ذیل خلاصه می گردد:

  • امنیت بالا: تیم برنامه نویسی شرکت شبدیز با استفاده از آخرین متدهای برنامه نویسی و فرم ورک های برتر دنیا، اقدام به اجرای پروژه های مشتریان می نمایند و این در حالی است که امنیت در تمامی این پروژه ها حرف اول را می زند.
  • پاسخگویی به نیازهای متغیر مشتریان: برنامه نویسان شرکت شبدیز با تجربه و تخصص بالایی که دارند، خواهند توانست رویای شما در حوزه وب را به واقعیت تبدیل کنند که این مهم جز با شناخت دقیق نیازهای مشتریان، تحلیل و پیاده‌سازی حرفه‌ای آن‌ها امکان‌پذیر نخواهد بود.
  • سیستم مدیریت محتوای اختصاصی شما: CMSهای آماده برای سایت های از پیش تعریف شده بسیار مناسب می باشند و ما منکر کارآیی آنها نیستیم ولی برای وب سایت های که قرار است کاری متفاوت انجام دهند به هیچ عنوان مناسب نمی باشد و این پروژه ها می بایست از ابتدا توسط برنامه نویسان مجرب با توجه به نیاز های شما تحلیل، طراحی و پیاده سازی شوند.
  • انعطاف پذیری بالا: به دلیل تحلیل دقیق و پیاده سازی هوشمندانه متخصیص شبدیز، پروژه های پیاده سازی شده انعطاف بسیار بالایی دارند و به راحتی تغییرات احتمالی در آینده بسته به نیازهای مشتریان قابل اجرا است.
  • کاربر پسند بودن: شرکت شبدیز با داشتن تیم حرفه ای R&D به صورت مداوم با تحقیق در مورد تجربه کاربری و رابط کاربری، نیازهای کاربران وب فارسی را تحلیل کرده و آن‌ها در اجرای پروژه های خود عملی می سازد.

افزایش رتبه الکسا نت شهر

رتبه الکسای وب سایت خود را ارتقاء دهید

املاک نت شهر

سیستم مدیریت املاک نت شهر

صندوق مکانیزه فروش ننجی

اولین نرم افزار صندوق مکانیزه فروش برخط ایران