شرکت شبکه ارتباط شبدیز
شرکت شبکه ارتباط شبدیز جهت تکمیل سبد محصولات خود و ارائه هرچه بهتر خدمات به مشترکین نسبت به تاسیس مجموعه بزرگی جهت ارائه متمرکز و متنوع کالا ها و خدمات حوزه فناوری اطلاعات نموده است .
در این مرکز به وسعت 400 متر مربع در فضای یکپارچه و در بهترین موقعیت تجاری شهر کرج واقع در چهارراه طالقانی مرکز خرید طالقانی بصورت یک طبقه کامل و یکپارچه کلیه کالا ها و خدمات به مشتریان عرضه می گردد .
جهت ارائه بهینه وجلب رضایت مشتریان کلیه کالاها و خدمات توسط شرکتهای معتبر وارد کننده و یا ارائه کننده خدمات بصورت مستقیم و نمایندگی اصلی تامین و در اختیار همشهریان قرار می گیرد.
لازم به ذکر است که آی تی سنتر شبدیز بزرگ ترین نمایشگاه و فروشگاه تجیهیزات الکترونیک در استان البرز می باشد.
این مرکز طرف قرارداد با سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی جهت تأمین کالای الکترونیک است و نمایندگی رسمی وارد کننده های برندهای معتبر دنیای فناوری همچون لادیز الکترونیک، مایکروتل، ایران رهجو، نامداران، ماتریکس، آونگ. می باشد.
مزایای آی تی سنتر شبدیز
روشن بودن و در دسترس بودن محصولات نظیر لپ تاپ و موبایل و امکان تست کردن دستگاه برای مراجعه کنندگان
فراهم آوردن کلیه دستگاهها و ملزومات الکترونیکی در یک مجموعه و صرفه جویی در زمان و هزینه
ارائه برترین و معتبرترین برندهای بازار با گارانتی های اصلی و قیمت های مناسب
برای بازدید از فروشگاه شبدیز

لپ تاپ

laptop

لپ تاپ هایی که در آی تی سنتر شبدیز ارائه می شود منتخب مدلهایی می باشند که توسط کارشناسان مجموعه و با تحقیقات گسترده فراهم گردیده تا مشتریان با هر توان مالی ، هر نوع سلیقه و نیازی بتوانند مدل مورد نیاز خود را انتخاب کنند.

لپ تاپ ها نیز از برندهای معتبر و گارانتی های اصلی در ایران ارائه می شوند و متعلقات جانبی نیز فراهم می باشد تا مشتریان خرید مطمئنی را تجربه کنند.

تلفن همراه

mobile

بخش تلفن همراه آی تی سنتر شبدیز ارائه دهنده بروزترین مدلهای گوشی و تبلت از معتبرترین برندها می باشد، این بخش با عرضه حدودا 40مدل تلفن همراه و تبلت که امکان مشاهده و تست کردن را داراست آماده پذیرایی از مشتریانی ست که قصد تحقیق و خرید در این خصوص را دارند.

همچنین مجموعه ی کامل و متنوعی از لوازم جانبی نظیر کیف، محافظ صفحه، کارت حافظه و سایر متعلقات نیز در مجموعه موجود می باشد تا کسانی که قصد خرید دارند بتوانند امکان انتخاب و خرید کاملی را داشته باشند.

دیگر بخش های آی تی سنتر

accessory

علاوه بر موارد فوق در مجموعه آی تی سنتر شبدیز شما میتوانید مواردی نظیر دوربین مدار بسته، کنسولهای بازی ، لوازم و قطعات کامپیوتری ، نرم افزارکه از کاملترین ارائه کنندگان نرم افزار در کرج می باشد و شامل بازی ، نرم افزار های کامپیوتری، نرم افزارهای آموزشی ، نرم افزارهای درسی دانش آموزان ،کتابهای آموزشی و..... را تهیه کنید.