شبدیز : استخدام برنامه نویس در کرج و استان البرز

employشرکت شبکه ی ارتباط شبدیز دارای پروانه ارائه خدمات ارتباطاتی ثابت سروکو ( SERVCO ) و از شرکت های با قدمت در استان البرز محسوب می‌گردد که توانسته با تکیه بر نیروی کار متخصص و حرفه‌ای از یک سو و همچنین ارائه ی خدمات تراز اول اینترنتی از سوی دیگر به یکی از شرکت های صاحب نام در استان البرز و به‌خصوص شهر کرج مبدل گردد.

 

دپارتمان برنامه نویسی شرکت شبدیز نیز با فراهم آوردن فرصتی برای برنامه نویسان متخصص بومی شهر کرج توانسته پروژه های برنامه نویسی بخش دولتی و خصوصی استان البرز را با کیفیت منحصر به فرد و همچنین قیمت رقابتی به انجام رساند و میزان رضایتمندی مشتریان شرکت شبکه ی ارتباط شبدیز مهر تاییدی است بر خدمات ارزنده ی دپارتمان برنامه نویسی این شرکت.

استخدام برنامه نویس در کرج و استان البرز

از کلیه ی علاقمندان حوزه ی برنامه نویسی به خصوص متخصصین زبان برنامه نویسی پی اچ پی ( PHP ) و فریم ورک زند  ( Zend Framework ) به منظور انجام پروژه های بزرگ برنامه نویسی دعوت به عمل می آید.

علاوه بر برنامه نویسان Backend مسلط به زبان PHP، طراحان سایتی که مسلط به زبان‌های HTML،CSS و JavaScript باشند نیز خواهند توانست در زمینه طراحی رابط کاربری پروژه های شرکت شبدیز فعالیت کنند.

لطفا رزومه خود را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید