مزایای پهنای باند اختصاصی

سرویس های اختصاصی پهنای باند اینترنت برای کاربرانی که نیاز به سرعت قطعی و بدون افت و خیز دارند بهترین و تنها راهکار قطعی می باشد . این نوع سرویس ها بیشتر در ادارات شرکتها سازمان ها و یا نقاطی که نیاز قطعی به یک سرویس با سرعت گارانتی شده دارند کاربرد دارد.برای ارائه این خدمات بسته به نقطه مورد نیاز مشترک از بستر های ارتباطی اینترانت ، VPLS ، وایرلس و یا شبکه های فیبر نوری موجود استفاده می گردد

خدمات اینترنت سازمانی و پهنای باند سازمانی شبدیز

در سازمان ها و شرکت های بزرگ، دریافت اینترنت و ارائه آن به کارمندان با مشکلات زیادی همراه است. برخی از این مشکلات می تواند شامل : عدم انتخاب روش صحیح دریافت اینترنت،اشتباه در انتخاب سرویس دهنده، مشکلات فنی درون سازمانی و... باشد.

شبدیز با در نظر گرفتن مشکلات سازمان ها و شرکت ها و با تکیه بر تجربه خود در ارائه پهنای باند و اینترنت سازمانی توانایی گره گشایی از مشکلات سازمان ها را دارد.

antena

از مزایای اینترنت سازمانی شبدیز میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

  • استفاده دائمی از اینترنت پرسرعت و بدون نوسان
  • ارتباط دفاتر سازمان با یکدیگر در مناطق جغرافیایی مختلف
  • امکان راه اندازی مراکز داده در سازمان مورد نظر
  • مدیریت در هزینه های ارتباطی سازمان ها
  • ارائه کنترل پنل مصرف پهنای باند
  • ارائه تجهیزات استاندارد
  • تیم فنی و پشتیبانی متخصص در ارئه راهکار و رفع مشکل
  • تیم توسعه اینترنت سازمانی
  • امکان ارائه پهنای باند از طریق وایرلس و فیبرنوری
  • پاپ سایت های متعدد در سطح شهر


شبدیز در ارائه اینترنت سازمانی افتخار ارائه سرویس های خود را به سازمان ها و شرکت های معتبر بسیاری را داشته است و تداوم همکاری با مشتریان را مهر تاییدی بر ارائه سرویس های پایدار خود در ارائه خدمات پهنای باند می داند.

انتقال اینترنت سازمانی بیسیم (Wireless)


در مناطقی که امکان انتقال پهنای باند و اینترنت از طریق فیبر موجود نمی باشد. انتقال دیتا از طریق ارتباطات رادیویی نقطه به نقطه انجام می شود. در این روش سازمان مربوطه و شبدیز در یک فرکانس رادیویی مشخص ارتباط را با یکدیگر برقرار کرده و سازمان درخواست کننده اینترنت و پهنای باند خود را از شبدیز دریافت می کند. لازم به توضیح است در سازمان های که اینترنت با سرعت بسیار بالا نیاز دارند اینترنت وایرلس به آنها پیشنهاد میگردد.
شبدیز با داشتن مجوز از سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور سرویس های اینترنت وایرلس سازمانی را بدون آلودگی فرکانسی به سازمان ها ارائه می کند. این دستاور باعث شده تا شبدیز سلامت مصرف کنندگان را اولویت مصرف کنندگان پهنای باند قرار دهد.
تجهیزات شبدیز در راه اندازی اینترنت سازمانی مطابق با استاندارد های سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور می باشد و تلاش متخصصین واحد پهنای ارائه مناسبترین تجهیزات با توجه به منطقه و نیاز سازمان یا شرکت مربوطه می باشد.

تعرفه های سرویس پهنای باند اختصاصی (Broadband - Dedicated Bandwidth)

لیست قیمت پهنای باند اختصاصی ( بدون محاسبه هزینه ترانزیت ):

سرعت قیمت ماهیانه ( تومان )
سرویس Broadband
512Kbps/512Kbps لطفا تماس بگیرید
1024Kbps/1024Kbps لطفا تماس بگیرید
2048Kbps/2048Kbps لطفا تماس بگیرید
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

نکته : قیمت های فوق بدون احتساب هزینه ترانزیت و مالیات می باشد . جهت برخورداری از قیمت های فوق ، هزینه تجهیزات و انتقال پهنای باند از شبدیز تا محل استفاده به عهده کاربر می باشد .

لیست قیمت پهنای باند اختصاصی بر بستر ADSL

سرعت قیمت ماهیانه ( تومان )
سرویس پهنای باند Dedicate بر روی ADSL
256Kbps/256Kbps لطفا تماس بگیرید
384Kbps/384Kbps لطفا تماس بگیرید
512Kbps/512Kbps لطفا تماس بگیرید
1024Kbps/1024Kbps لطفا تماس بگیرید
2048Kbps/2048Kbps لطفا تماس بگیرید
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

نکته : قیمت های پهنای باند اختصاصی بر بستر ADSL با احتساب هزینه ترانزیت تا محل برقراری سرویس ADSL می باشد .

اینترنت بی سیم Wireless

سیستم Wireless به تکنولوژی ارتباطی گفته می شود که در آن از امواج رادیویی ، مادون قرمز و مایکروویو ، به جای سیم و کابل ، برای انتقال سیگنال بین دو دستگاه استفاده می شود. از میان این دستگاه ها می توان تلفن های همراه ، کامپیوتر های قابل حمل ، شبکه های کامپیوتری ، دستگاه های مکان یاب ، سیستم های ماهواره ای و PDA ها را نام برد. تکنولوژی Wireless به سرعت در حال پیشرفت است و نقش کلیدی را در زندگی ما در سرتاسر دنیا ایفا می کند.

سيستم Wireless مبتنی بر استانداردهای 802.11a, 802.11b , 802.11g , 802.11n,802.11ac می باشد برای این تکنولوژی از فرکانسهای 2.4 GHz و 5.8 GHz استفاده می شود و به طور کلي مي تواند جانشين مناسبي براي شبکه هاي کابلي باشد و مي تواند براي ارتباطات پرسرعت اينترنت و يا ارتباط دو یا چند سیستم با فاصله مکانی از هم ، مورد استفاده قرار گيرد.

شرکت شبکه ارتباط شبدیز بعنوان بزرگترین ISDP استان البرز با کادری مجرب یکی از بزرگترین ارائه دهنده های سرویس اینترنت وایرلس در استان البرز می باشد .

اینترنت پرسرعت بیسیم شبدیز با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و استفاده از تجهیرات مطابق با استانداردهای سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور توانسته است یکی ازبزرگترین پیشروهای این صنعت در حوزه IT می باشد . در این سرویس با استفاده از تکنولوژی wireless ارتباط از محل مورد نظر تا یکی از پاپ سایتها به صورت point to point برقرار می گردد و اینترنت با سرعت بالا در اختیار مشتریان قرار میگیرد. امنیت بالا در انتقال داده‌ها و انعطاف پذیری از دیگر مزایای سرویس بی سیم شرکت شبکه ارتباط شبدیز به شمار می‌رود.

اجرای پروژهای وایرلس برای مکان های تجاری اداری و مجتمع های مسکونی ، سازمان های دولتی و خصوصی به صورت point to point یا multipointمی باشد .

سرویس وایرلس WiFi

WiFi Nexus5 405x360

سرویس مبتنی بر استانداردهای 802.11a , 802.11b , 802.11g , 802.11n که امکان برقراری ارتباط بین دو نقطه با فاصله دور از هم بدون استفاده از هر گونه بستر مخابراتی را مهیا می کند. برای این تکنولوژی از فرکانسهای 2.4 GHz و 5.8 GHz که در جداول استاندارد فرکانسها در باند نویز و اشغال نشده قرار دارند استفاده می کند.

با وجود قرار گیری در باند آزاد برای رعایت حریم فرکانسی و جلوگیری از تداخلات ارتباطی برای استفاده از این باندها شرکت شبدیز اقدام به دریافت مجوزهای لازم و رعایت استانداردهای کشور تحت نظر سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی کشور می نماید. برای تایید آن اداره مشخصه های فنی لازم و استاندارد بودن تجهیزات مصوبه الزامیست تا به تایید آن اداره کل برسد.

استفاده از این تجهیزات به علت گرانتر بودن نسبت به تجهیزات ADSL تنها در نقاطی که این سرویس در دسترس نبوده و یا برای انتقال پهنای باندهای بالاتر از توان سرویس دهی ADSL و یا بعد مسافت بالا توجیه اقتصادی خواهد داشت.