مزایای شبدیز

 • به هر مقدار که مصرف کرده اید هزینه آن را بپردازید نه بیشتر.
  یکی از بزرگترین مشکلات سرویسهای حجمی محدود بودن به یک مقدار حجم ثابت می باشد . گاها مشترکین نیاز به مصرف بیشتر داشته و یا بعلت عدم مصرف در پایان دوره مصرف مقداری از اعتبار به هدر می رود . سرویسهای Premium شبدیز این امکان را به شما می دهد که تنها معادل میزان مصرف خود بپردازید . در این صورت با مصرف بیشتر امکان شارژ آن به راحتی میسر بوده و در پایان دوره در صورت مصرف کم مابقی حجم مصرف نشده بصورت اتوماتیک به ماه بعد منتقل شده و اعتبار شما هدر نخواهد شد.
 • شبها از اینترنت , با قیمت استثنایی استفاده نمایید.
  برخلاف سایر رقبا شبکه ارتباطی شبدیز برای جلب رضایت مشترکین و کاهش هزینه ها، شبها از ساعت 4 الی 7 صبح قیمت تعرفه های خود را تا 100 تومان کاهش داده است . برای مشاهده تعرفه ها کلیک کنید
 • هزینه ثبت نام رایگان.
  بدون نیاز به پرداخت حتی 1 ریال بابت هزینه راه اندازی، تنها کافیست مدارک لازم جهت ثبت نام را کامل نمایید و سرویس خود را دریافت کنید.
 • به هر مقداری که دوست دارید از اینترنت استفاده نمائید.
  سرویسهای نامحدود شبدیز این امکان را به شما می دهد تا به هر مقدار که مایلید از اینترنت لذت برده و نگرانی از حجم مصرفی تا آخر دوره شارژ نداشته باشید.
 • سرویس رایگان دریافت کنید.
  با معرفی هر یک از دوستان و آشنایان و پرکردن فرم مربوطه شما یک سرویس رایگان معادل سرویس مشترک معرفی شده دریافت خواهید کرد.
 • در برابر هر ریال وجه پرداختی شما متعهد هستیم.
  مشترکین ما هزینه استفاده از خدمات را در بهترین شرایط پرداخت می کنند و در صورت قطعی بعلت هایی که شبدیز خود را مقصر در ایجاد آن بداند معادل دو برابر میزان قطعی سرویس رایگان بابت جبران قطعی اعمال خواهد گردید.
 • در هر ساعت از شبانه روز سرویس خود را شارژ کنید.
  سیاست اصلی شبدیز آسایش و راحتی مشترکین خود می باشد. لذا این امکان را مهیا کرده ایم تا در هر ساعت از شبانه روز با استفاده از خدمات پرداخت اینترنتی شبدیز نسبت به شارژ اعتبار خود اقدام نموده و این کار را بدون نیاز به هر گونه تماس تلفنی و یا حضوری انجام فرمائید.
 • سرویس مورد علاقه شما هر چه که باشد خودتان آنرا انتخاب خواهید کرد.
  برای اولین بار در ایران این سرویس برای شما مهیا شده تا در هر زمانی بتوانید نوع سرویس و سرعت ارتباط را انتخاب کرده و استفاده نمائید . بدون حتی یک تماس با شبدیز
 • داشتن آگاهی و اطلاعات کامل از سرویسی که دریافت می کنید حق شماست.
  شبدیز خود را موظف می داند تا کاملترین و جامعترین اطلاعات از وضعیت سرویس را در اختیار شما قراردهد. لذا شما می توانید با استفاده از کنترل پنل اختصاصیتان از موارد زیر مطلع شوید و یا آنها را تغییر دهید.میزان اعتبار فعلی -آمار پرداختهای انجام شده - مقدار مصرف و برداشت از اعتبار - نوع سرویس فعلی و سرعت آن - زمان اتصالها - مقدار مصرف در هر اتصال - زمان هر اتصال - جمع مصارف به تفکیک ارسال و دریافت - تغییر رمز عبور - تغییر سرعت - ارسال پیغام به بخش فنی - پرداخت اینترنتی مبالغ شارژ - امکان واریز به 6 بانک مختلف