کاربران گرامی شبدیز میتوانند از طریق لینک های معرفی شده در این صفحه نرم افزار مدیریت حساب کاربری شبدیز را بر روی موبایل خود نصب و از امکانات زیر بهرمند شوند.

 • مشاهده میزان مصارف کاربری
 • تمدید سرویس
 • تغییر سرویس
 • خرید حجم اضافه
 • ترافیک های ویژه
 • خرید ip استاتیک
 • استفاده از هدایا و کد های تخفیف
 • دریافت آخرین اطلاعیه ها و سرویس های جدید
 • و سایر خدمات ارزش افزوده

جهت دریافت فایل PDF قرارداد ارائه اینترنت پر سرعت WiFix بر روی لینک زیر کلیک کنید

دانلود قرارداد

مزایای شبدیز

 • به هر مقدار که مصرف کرده اید هزینه آن را بپردازید نه بیشتر.
  یکی از بزرگترین مشکلات سرویسهای حجمی محدود بودن به یک مقدار حجم ثابت می باشد . گاها مشترکین نیاز به مصرف بیشتر داشته و یا بعلت عدم مصرف در پایان دوره مصرف مقداری از اعتبار به هدر می رود . سرویسهای Premium شبدیز این امکان را به شما می دهد که تنها معادل میزان مصرف خود بپردازید . در این صورت با مصرف بیشتر امکان شارژ آن به راحتی میسر بوده و در پایان دوره در صورت مصرف کم مابقی حجم مصرف نشده بصورت اتوماتیک به ماه بعد منتقل شده و اعتبار شما هدر نخواهد شد.
 • شبها از اینترنت , با قیمت استثنایی استفاده نمایید.
  برخلاف سایر رقبا شبکه ارتباطی شبدیز برای جلب رضایت مشترکین و کاهش هزینه ها، شبها از ساعت 4 الی 7 صبح قیمت تعرفه های خود را تا 100 تومان کاهش داده است . برای مشاهده تعرفه ها کلیک کنید
 • هزینه ثبت نام رایگان.
  بدون نیاز به پرداخت حتی 1 ریال بابت هزینه راه اندازی، تنها کافیست مدارک لازم جهت ثبت نام را کامل نمایید و سرویس خود را دریافت کنید.
 • به هر مقداری که دوست دارید از اینترنت استفاده نمائید.
  سرویسهای نامحدود شبدیز این امکان را به شما می دهد تا به هر مقدار که مایلید از اینترنت لذت برده و نگرانی از حجم مصرفی تا آخر دوره شارژ نداشته باشید.
 • سرویس رایگان دریافت کنید.
  با معرفی هر یک از دوستان و آشنایان و پرکردن فرم مربوطه شما یک سرویس رایگان معادل سرویس مشترک معرفی شده دریافت خواهید کرد.
 • در برابر هر ریال وجه پرداختی شما متعهد هستیم.
  مشترکین ما هزینه استفاده از خدمات را در بهترین شرایط پرداخت می کنند و در صورت قطعی بعلت هایی که شبدیز خود را مقصر در ایجاد آن بداند معادل دو برابر میزان قطعی سرویس رایگان بابت جبران قطعی اعمال خواهد گردید.
 • در هر ساعت از شبانه روز سرویس خود را شارژ کنید.
  سیاست اصلی شبدیز آسایش و راحتی مشترکین خود می باشد. لذا این امکان را مهیا کرده ایم تا در هر ساعت از شبانه روز با استفاده از خدمات پرداخت اینترنتی شبدیز نسبت به شارژ اعتبار خود اقدام نموده و این کار را بدون نیاز به هر گونه تماس تلفنی و یا حضوری انجام فرمائید.
 • سرویس مورد علاقه شما هر چه که باشد خودتان آنرا انتخاب خواهید کرد.
  برای اولین بار در ایران این سرویس برای شما مهیا شده تا در هر زمانی بتوانید نوع سرویس و سرعت ارتباط را انتخاب کرده و استفاده نمائید . بدون حتی یک تماس با شبدیز
 • داشتن آگاهی و اطلاعات کامل از سرویسی که دریافت می کنید حق شماست.
  شبدیز خود را موظف می داند تا کاملترین و جامعترین اطلاعات از وضعیت سرویس را در اختیار شما قراردهد. لذا شما می توانید با استفاده از کنترل پنل اختصاصیتان از موارد زیر مطلع شوید و یا آنها را تغییر دهید.میزان اعتبار فعلی -آمار پرداختهای انجام شده - مقدار مصرف و برداشت از اعتبار - نوع سرویس فعلی و سرعت آن - زمان اتصالها - مقدار مصرف در هر اتصال - زمان هر اتصال - جمع مصارف به تفکیک ارسال و دریافت - تغییر رمز عبور - تغییر سرعت - ارسال پیغام به بخش فنی - پرداخت اینترنتی مبالغ شارژ - امکان واریز به 6 بانک مختلف

مزایای پهنای باند اختصاصی

سرویس های اختصاصی پهنای باند اینترنت برای کاربرانی که نیاز به سرعت قطعی و بدون افت و خیز دارند بهترین و تنها راهکار قطعی می باشد . این نوع سرویس ها بیشتر در ادارات شرکتها سازمان ها و یا نقاطی که نیاز قطعی به یک سرویس با سرعت گارانتی شده دارند کاربرد دارد.برای ارائه این خدمات بسته به نقطه مورد نیاز مشترک از بستر های ارتباطی اینترانت ، VPLS ، وایرلس و یا شبکه های فیبر نوری موجود استفاده می گردد

خدمات اینترنت سازمانی و پهنای باند سازمانی شبدیز

در سازمان ها و شرکت های بزرگ، دریافت اینترنت و ارائه آن به کارمندان با مشکلات زیادی همراه است. برخی از این مشکلات می تواند شامل : عدم انتخاب روش صحیح دریافت اینترنت،اشتباه در انتخاب سرویس دهنده، مشکلات فنی درون سازمانی و... باشد.

شبدیز با در نظر گرفتن مشکلات سازمان ها و شرکت ها و با تکیه بر تجربه خود در ارائه پهنای باند و اینترنت سازمانی توانایی گره گشایی از مشکلات سازمان ها را دارد.

antena

از مزایای اینترنت سازمانی شبدیز میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 • استفاده دائمی از اینترنت پرسرعت و بدون نوسان
 • ارتباط دفاتر سازمان با یکدیگر در مناطق جغرافیایی مختلف
 • امکان راه اندازی مراکز داده در سازمان مورد نظر
 • مدیریت در هزینه های ارتباطی سازمان ها
 • ارائه کنترل پنل مصرف پهنای باند
 • ارائه تجهیزات استاندارد
 • تیم فنی و پشتیبانی متخصص در ارئه راهکار و رفع مشکل
 • تیم توسعه اینترنت سازمانی
 • امکان ارائه پهنای باند از طریق وایرلس و فیبرنوری
 • پاپ سایت های متعدد در سطح شهر


شبدیز در ارائه اینترنت سازمانی افتخار ارائه سرویس های خود را به سازمان ها و شرکت های معتبر بسیاری را داشته است و تداوم همکاری با مشتریان را مهر تاییدی بر ارائه سرویس های پایدار خود در ارائه خدمات پهنای باند می داند.

انتقال اینترنت سازمانی بیسیم (Wireless)


در مناطقی که امکان انتقال پهنای باند و اینترنت از طریق فیبر موجود نمی باشد. انتقال دیتا از طریق ارتباطات رادیویی نقطه به نقطه انجام می شود. در این روش سازمان مربوطه و شبدیز در یک فرکانس رادیویی مشخص ارتباط را با یکدیگر برقرار کرده و سازمان درخواست کننده اینترنت و پهنای باند خود را از شبدیز دریافت می کند. لازم به توضیح است در سازمان های که اینترنت با سرعت بسیار بالا نیاز دارند اینترنت وایرلس به آنها پیشنهاد میگردد.
شبدیز با داشتن مجوز از سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور سرویس های اینترنت وایرلس سازمانی را بدون آلودگی فرکانسی به سازمان ها ارائه می کند. این دستاور باعث شده تا شبدیز سلامت مصرف کنندگان را اولویت مصرف کنندگان پهنای باند قرار دهد.
تجهیزات شبدیز در راه اندازی اینترنت سازمانی مطابق با استاندارد های سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور می باشد و تلاش متخصصین واحد پهنای ارائه مناسبترین تجهیزات با توجه به منطقه و نیاز سازمان یا شرکت مربوطه می باشد.

تعرفه های سرویس پهنای باند اختصاصی (Broadband - Dedicated Bandwidth)

لیست قیمت پهنای باند اختصاصی ( بدون محاسبه هزینه ترانزیت ):

سرعت قیمت ماهیانه ( تومان )
سرویس Broadband
512Kbps/512Kbps لطفا تماس بگیرید
1024Kbps/1024Kbps لطفا تماس بگیرید
2048Kbps/2048Kbps لطفا تماس بگیرید
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

نکته : قیمت های فوق بدون احتساب هزینه ترانزیت و مالیات می باشد . جهت برخورداری از قیمت های فوق ، هزینه تجهیزات و انتقال پهنای باند از شبدیز تا محل استفاده به عهده کاربر می باشد .

لیست قیمت پهنای باند اختصاصی بر بستر ADSL

سرعت قیمت ماهیانه ( تومان )
سرویس پهنای باند Dedicate بر روی ADSL
256Kbps/256Kbps لطفا تماس بگیرید
384Kbps/384Kbps لطفا تماس بگیرید
512Kbps/512Kbps لطفا تماس بگیرید
1024Kbps/1024Kbps لطفا تماس بگیرید
2048Kbps/2048Kbps لطفا تماس بگیرید
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

نکته : قیمت های پهنای باند اختصاصی بر بستر ADSL با احتساب هزینه ترانزیت تا محل برقراری سرویس ADSL می باشد .

اینترنت بی سیم Wireless

سیستم Wireless به تکنولوژی ارتباطی گفته می شود که در آن از امواج رادیویی ، مادون قرمز و مایکروویو ، به جای سیم و کابل ، برای انتقال سیگنال بین دو دستگاه استفاده می شود. از میان این دستگاه ها می توان تلفن های همراه ، کامپیوتر های قابل حمل ، شبکه های کامپیوتری ، دستگاه های مکان یاب ، سیستم های ماهواره ای و PDA ها را نام برد. تکنولوژی Wireless به سرعت در حال پیشرفت است و نقش کلیدی را در زندگی ما در سرتاسر دنیا ایفا می کند.

سيستم Wireless مبتنی بر استانداردهای 802.11a, 802.11b , 802.11g , 802.11n,802.11ac می باشد برای این تکنولوژی از فرکانسهای 2.4 GHz و 5.8 GHz استفاده می شود و به طور کلي مي تواند جانشين مناسبي براي شبکه هاي کابلي باشد و مي تواند براي ارتباطات پرسرعت اينترنت و يا ارتباط دو یا چند سیستم با فاصله مکانی از هم ، مورد استفاده قرار گيرد.

شرکت شبکه ارتباط شبدیز بعنوان بزرگترین ISDP استان البرز با کادری مجرب یکی از بزرگترین ارائه دهنده های سرویس اینترنت وایرلس در استان البرز می باشد .

اینترنت پرسرعت بیسیم شبدیز با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و استفاده از تجهیرات مطابق با استانداردهای سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور توانسته است یکی ازبزرگترین پیشروهای این صنعت در حوزه IT می باشد . در این سرویس با استفاده از تکنولوژی wireless ارتباط از محل مورد نظر تا یکی از پاپ سایتها به صورت point to point برقرار می گردد و اینترنت با سرعت بالا در اختیار مشتریان قرار میگیرد. امنیت بالا در انتقال داده‌ها و انعطاف پذیری از دیگر مزایای سرویس بی سیم شرکت شبکه ارتباط شبدیز به شمار می‌رود.

اجرای پروژهای وایرلس برای مکان های تجاری اداری و مجتمع های مسکونی ، سازمان های دولتی و خصوصی به صورت point to point یا multipointمی باشد .

سرویس وایرلس WiFi

WiFi Nexus5 405x360

سرویس مبتنی بر استانداردهای 802.11a , 802.11b , 802.11g , 802.11n که امکان برقراری ارتباط بین دو نقطه با فاصله دور از هم بدون استفاده از هر گونه بستر مخابراتی را مهیا می کند. برای این تکنولوژی از فرکانسهای 2.4 GHz و 5.8 GHz که در جداول استاندارد فرکانسها در باند نویز و اشغال نشده قرار دارند استفاده می کند.

با وجود قرار گیری در باند آزاد برای رعایت حریم فرکانسی و جلوگیری از تداخلات ارتباطی برای استفاده از این باندها شرکت شبدیز اقدام به دریافت مجوزهای لازم و رعایت استانداردهای کشور تحت نظر سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی کشور می نماید. برای تایید آن اداره مشخصه های فنی لازم و استاندارد بودن تجهیزات مصوبه الزامیست تا به تایید آن اداره کل برسد.

استفاده از این تجهیزات به علت گرانتر بودن نسبت به تجهیزات ADSL تنها در نقاطی که این سرویس در دسترس نبوده و یا برای انتقال پهنای باندهای بالاتر از توان سرویس دهی ADSL و یا بعد مسافت بالا توجیه اقتصادی خواهد داشت.

مهاجرت به شبدیز

مهاجرت به شبدیز

پیرو درخواست های مکرر متقاضیان مبنی بر نحوه انتقال از مخابرات یا شرکت های اینترنتی دیگر به خدمات شبکه ارتباط شبدیز، توضیحاتی را در این زمینه به اطلاع میرسانیم.

مشترکین مخابرات و یا شرکت های دیگر ارائه دهنده سرویس ADSL میتوانند در هر زمان، با در دست داشتن اصل کارت ملی مالک سرویس ، به شرکت فعلی یا قسمت امور مشترکین مخابرات ( در صورت دریافت سرویس از مخابرات ) مراجعه و قرارداد خود را فسخ نمایند.

شایان ذکر است درخواست جمع آوری هیچگونه هزینه ای را شامل نمیشود و درصورت دریافت مبلغ بابت لغو اشتراک ،مطابق قوانین ،متقاضی میتواند مراتب را از طریق مراجع ذیصلاح قانونی پیگیری نماید.

ضمنا شرکت طرف قرارداد موظف است حداکثر ظرف 5 روز کاری تجهیزات مربوطه را جمع آوری نموده تا متقاضی بتواند اقدام به دریافت خدمات از شرکت شبدیز نماید. نکته : پس از ثبت درخواست جمع آوری درسیستم مخابرات و اتمام مراحل فنی ، یک تاییدیه نهایی از جانب شرکت طرف قرارداد در سیستم مخابراتی باقی می ماند که مطابق قوانین شرکت موظف است در اولین فرصت این تاییدیه را اعمال نماید تا امکان ارسال دایری از شبکه ارتباط شبدیز فراهم گردد.

در صورتی که این روال تکمیل نشده باشد و شما اقدام به دریافت سرویس از شبدیز نمایید ، روند دایری از طرف مخابرات برگشت خورده و بیش از حد معمول به طول می انجامد .

پس از اطمینان از جمع آوری،متقاضیان بایستی از قسمت ثبت نام در سایت شبدیز اقدام به ثبت نام جهت دریافت سرویس نمایند.

پس از انجام دایری ، کارشناس نصب جهت تنظیمات مودم به محل مراجعه نموده و یا مشترکین با در دست داشتن مودم به دفتر امور مشترکین شبدیز مراجعه مینمایند.