مهاجرت به شبدیز

مهاجرت به شبدیز

پیرو درخواست های مکرر متقاضیان مبنی بر نحوه انتقال از مخابرات یا شرکت های اینترنتی دیگر به خدمات شبکه ارتباط شبدیز، توضیحاتی را در این زمینه به اطلاع میرسانیم.

مشترکین مخابرات و یا شرکت های دیگر ارائه دهنده سرویس ADSL میتوانند در هر زمان، با در دست داشتن اصل کارت ملی مالک سرویس ، به شرکت فعلی یا قسمت امور مشترکین مخابرات ( در صورت دریافت سرویس از مخابرات ) مراجعه و قرارداد خود را فسخ نمایند.

شایان ذکر است درخواست جمع آوری هیچگونه هزینه ای را شامل نمیشود و درصورت دریافت مبلغ بابت لغو اشتراک ،مطابق قوانین ،متقاضی میتواند مراتب را از طریق مراجع ذیصلاح قانونی پیگیری نماید.

سامانه رسیدگی به درخواست ها و شکایات مخابراتی

ضمنا شرکت طرف قرارداد موظف است حداکثر ظرف 5 روز کاری تجهیزات مربوطه را جمع آوری نموده تا متقاضی بتواند اقدام به دریافت خدمات از شرکت شبدیز نماید. نکته : پس از ثبت درخواست جمع آوری درسیستم مخابرات و اتمام مراحل فنی ، یک تاییدیه نهایی از جانب شرکت طرف قرارداد در سیستم مخابراتی باقی می ماند که مطابق قوانین شرکت موظف است در اولین فرصت این تاییدیه را اعمال نماید تا امکان ارسال دایری از شبکه ارتباط شبدیز فراهم گردد.

در صورتی که این روال تکمیل نشده باشد و شما اقدام به دریافت سرویس از شبدیز نمایید ، روند دایری از طرف مخابرات برگشت خورده و بیش از حد معمول به طول می انجامد .

پس از اطمینان از جمع آوری،متقاضیان بایستی از قسمت ثبت نام در سایت شبدیز اقدام به ثبت نام جهت دریافت سرویس نمایند.

پس از انجام دایری ، کارشناس نصب جهت تنظیمات مودم به محل مراجعه نموده و یا مشترکین با در دست داشتن مودم به دفتر امور مشترکین شبدیز مراجعه مینمایند.

اینترنت ADSL چیست

اینترنت ADSL مخفف کلمه (Asymmetric Digital Subscriber Line)می باشد. یکی از جدیدترین روش های دسترسی به اینترنت استفاده از خطوط DSL یا Digital Subscriber Line است، که شرکت شبدیز آماده به ارائه آن می باشد. این سرویس را می توان به عنوان یکی از تکنولوژی هایی در صف xDSL یا خطوط اشتراکی دیجیتال نام برد که امکان اتصال به اینترنت را با به کارگیری از کابل های تلفن عادی، بدون استفاده از خط جدید فراهم می¬سازد. از مزایای این سرویس میتوان گفت اولین برآیند آن به استفاده شدن از خطوط تلفن آماده است و لزومی به سیم کشی و امکانات جدید مخابراتی نیست و همچنین بدون اشغال شدن خط تلفن در زمان اتصال به اینترنت، امکان استفاده از اینترنت پرسرعت را فراهم میسازد و همچنین هزینه های تلفن را برای کاربر ندارد. در واقع مودم هایی که استفاده می شود ADSL گفته می شود نه به خطوطی که استفاده می شود. در این نوع سرویس اینترنت ADSL لازم است که هم کاربر و هم شرکت ارائه دهنده خطوط پر سرعت از مودم های ADSL استفاده داشته باشند.

آشنایی با فناوری +ADSL2

استفاده از این خطوط امكان دیگری‌ است كه هم ‌زمان با رشد و توسعه تکنولوژی و فناوری ارتباطات برای دسترسی به شبكه جهانی اینترنت فراهم شده است. در این فناوری از پهنای باند فركانسی بدون استفاده در سیم‌های مسی تلفن، بدون تاثیرگذاری منفی بر كیفیت مكالمات صوتی، برای انتقال داده استفاده می‌شود.

مزایای شبدیز

 • شبها از اینترنت , با قیمت استثنایی استفاده نمایید.
  برخلاف سایر رقبا شبکه ارتباطی شبدیز برای جلب رضایت مشترکین و کاهش هزینه ها، شبها از ساعت 4 الی 7 صبح قیمت تعرفه های خود را تا 100 تومان کاهش داده است . برای مشاهده تعرفه ها کلیک کنید
 • به هر مقداری که دوست دارید از اینترنت استفاده نمائید.
  سرویسهای نامحدود شبدیز این امکان را به شما می دهد تا به هر مقدار که مایلید از اینترنت لذت برده و نگرانی از حجم مصرفی تا آخر دوره شارژ نداشته باشید.
 • سرویس رایگان دریافت کنید.
  با معرفی هر یک از دوستان و آشنایان و پرکردن فرم مربوطه شما یک سرویس رایگان معادل سرویس مشترک معرفی شده دریافت خواهید کرد.
 • در برابر هر ریال وجه پرداختی شما متعهد هستیم.
  مشترکین ما هزینه استفاده از خدمات را در بهترین شرایط پرداخت می کنند و در صورت قطعی بعلت هایی که شبدیز خود را مقصر در ایجاد آن بداند معادل دو برابر میزان قطعی سرویس رایگان بابت جبران قطعی اعمال خواهد گردید.
 • در هر ساعت از شبانه روز سرویس خود را شارژ کنید.
  سیاست اصلی شبدیز آسایش و راحتی مشترکین خود می باشد. لذا این امکان را مهیا کرده ایم تا در هر ساعت از شبانه روز با استفاده از خدمات پرداخت اینترنتی شبدیز نسبت به شارژ اعتبار خود اقدام نموده و این کار را بدون نیاز به هر گونه تماس تلفنی و یا حضوری انجام فرمائید.
 • سرویس مورد علاقه شما هر چه که باشد خودتان آنرا انتخاب خواهید کرد.
  برای اولین بار در ایران این سرویس برای شما مهیا شده تا در هر زمانی بتوانید نوع سرویس و سرعت ارتباط را انتخاب کرده و استفاده نمائید . بدون حتی یک تماس با شبدیز
 • داشتن آگاهی و اطلاعات کامل از سرویسی که دریافت می کنید حق شماست.
  شبدیز خود را موظف می داند تا کاملترین و جامعترین اطلاعات از وضعیت سرویس را در اختیار شما قراردهد. لذا شما می توانید با استفاده از کنترل پنل اختصاصیتان از موارد زیر مطلع شوید و یا آنها را تغییر دهید.میزان اعتبار فعلی -آمار پرداختهای انجام شده - مقدار مصرف و برداشت از اعتبار - نوع سرویس فعلی و سرعت آن - زمان اتصالها - مقدار مصرف در هر اتصال - زمان هر اتصال - جمع مصارف به تفکیک ارسال و دریافت - تغییر رمز عبور - تغییر سرعت - ارسال پیغام به بخش فنی - پرداخت اینترنتی مبالغ شارژ - امکان واریز به 6 بانک مختلف

تخفیف های معتبر

معرفی کاربر جدید با درصد تخفیف 100%

در صورتی که هر کاربر جدید در حین عقد قرارداد فرم مشخص شرکت مبنی بر معرفی شده توسط مشترک دیگری را ارائه نماید و یکی از سرویسهای نامحدود را انتخاب نماید بعد از شارژ ماه دوم معادل مبلغ سرویس به معرفی کننده تخفیف تعلق خواهد گرفت.

به فروشندگان و فعالان صنف انفورماتیک با درصد تخفیف 10%

به فروشندگان و فعالان صنف انفورماتیک بابت معرفی هر کاربر معادل 10 درصد سرویس مورد نظر بعنوان معرفی مشترک در نظر گرفته شده است. همچنین میتوانید به جای 10 درصد سرویس وجه نقدی دریافت نمایید.