تلفن ثابت NGN شبدیز راهکاری مناسب برای دریافت تلفن ثابت در منازل، کارخانه ها و ادارات می باشد . از مزایای تلفن ثابت NGN شبدیز میتوان به هزینه پایین و استفاده از سرویس های جانبی اینترنتی در کنار تلفن اشاره کرد همچنین کیفیت مکالمات در تلفن های ثابت شبدیز بسیار بالاتراز تلفن های عادی می باشد.

 

تلفن ثابت NGN چیست؟

خطوط تلفن ثابت NGN (Next Generation Network) یا شبکه های نسل آینده، پهنه ای از مفاهیم فنی و تجاری است که باعث تغییراتی در صنعت مخابرات شده است. هدف از ارائه خدمات نوین NGN کاهش هزینه های سرمایه ای و عملیاتی و هم چنین رضایت دو طرفه (فراهم کننده و مصرف کننده) بوده است. در فناوری NGN تجهیزات قدیمی مخابراتی جای خودشان را به سافت سوییچ ها می دهند و علاوه بر کیفیت بهتر و قیمت ارزان تر از خطوط تلفن های فعلی، امکان بهره مندی از خدمات ارزش افزوده برای این خدمت را نیز فراهم خواهند کرد.

سرویس تلفن ثابت NGN شبکه ای با معماری ساده، هزینه کم و قدرت اجرایی بالا را ایجاد می کند که بازدهی بالای این سرویس امکان ارائه سرویس های موجود در آینده را به صورت Multi Service به شبکه می دهد.

 

تلفن ثابت اینترنتی NGN

لایه فنی خطوط تلفن ثابت NGN

در لایه فنی سرویس تلفن ثابت، پدیدار شدن فناوری NGN نتیجه منطقی و طبیعی روالی است که از ابتدا پیدایش اینترنت در ارتباطات رخ داده است. رشد رو به بالا تعداد کاربران این شبکه و تمایل به سایر بخش‌های تجاری، به ‌کارگیری اینترنت و شبکه‌های کوچک ‌تر با فناوری مشابه (همچون اینترانت‌ها) به عنوان بستر فعالیت‌های تجاری، کمیت و کیفیت مورد انتظار از کاربردهای اینترنتی را به ‌صورت رو به بالایی افزایش داده است.

مزیت های استفاده از تلفن ثابت NGN

از مزیت های استفاده سرویس تلفن ثابت NGN به دو مورد می توان اشاره کرد:

رفع مشکل جابه جایی تلفن؛ کاربران سازمانی و یا خانگی می توانند بدون در نظر داشتن جابه جایی فیزیکی محل کار و یا منزل، شماره خود را به نقطه دلخواه شان منتقل کنند. و همچنین دیگر مزیت این سرویس انتخاب شماره مورد نظر برای کاربران تجاری است.

سر شماره های استانی و کشوری سرویس تلفن ثابت NGN

سر شماره استانی و یا کشوری در سرویس تلفن ثابت NGN بنا به شرکت ارائه دهنده این سرویس متفاوت است.

شرایط واگذاری:

سرویس تلفن ثابت NGN به کلیه مشترکین حقیقی و یا حقوقی شبدیز قابل ارایه خواهد بود.

نحوه استفاده:

اتصال بین تلفن معمولی و مودم توسط دستگاه ATA

اتصال توسط دستگاه سانترال

از طریق دستگاه IP-Phone و اتصال آن به مودم

دستگاهی همراه با گوشی تلفن ثابت که با مودم ADSL و یا هر خدمات ارتباطی دیگر 

ویژگی های تلفن ثابت:

ارزان تر بودن تعرفه هه

انتخاب سرشماره دلخواه کاربر

امکان جابه جایی خط تلفن ثابت

پایین تر بودن هزینه خط تلفن ثابت

پشتیبانی به صورت 24 ساعته

 

 

لطفا جهت اطلاع از قیمتها برای تماس با بخش فروش وبازرگانی پس از تماس با شماره تلفن های شرکت داخلی 1 سپس داخلی 3 را شماره گیری نمایید.

 

 

سرویس تلفن ثابت به صورت پیش پرداخت (Prepay) می باشد.

مبلغ حداقل کارکرد که در صورت عدم استفاده مشترک از سرویس به میزان 330 دقیقه در ماه از شارژ اولیه کسر می گردد.

مبلغ شارژ اولیه که به عنوان اعتبار مصرف مشترک در نظر گرفته می شود.

تقسیم بندی شماره ها به چهار دسته شماره های طلائی، نقره ای ، برنزی و معمولی می باشد.